Strona główna

Alternative content

Szkoła Muzyczna Biała Podlaska

Filmy video

Zespół Szkół Muzycznych I i II Stopnia im. Fryderyka Chopina w Białej Podlaskiej - Budynek

Budynek Szkoły

Zespół Szkół Muzycznych I i II Stopnia im. Fryderyka Chopina w Białej Podlaskiej, szkoła muzyczna

Wnętrze Szkoły

Ostatnia aktualizacja: 13 11 2017
Sukcesy
powrótdrukuj stronę
Zestawienie osiągnięć uczniów Zespołu Szkół Muzycznych I i II stopnia w Białej Podlaskiej w imprezach regionalnych, makroregionalnych, ogólnopolskich i międzynarodowych.
    SKRZYPCE
  • Monika Sawczuk I miejsce Regionalne Przesłuchania uczniów klas skrzypiec i wiolonczeli w Zamościu 2001 rok
  • Magdalena Dąbrowska III miejsce Regionalne Przesłuchania uczniów klas skrzypiec i wiolonczeli w Zamościu 2001 rok
  • Dominika Kalinowska Wyróżnienie Regionalne Przesłuchania uczniów klas skrzypiec i wiolonczeli w Zamościu 2001 rok
  • Monika Sawczuk I miejsce , Regionalne Przesłuchania uczniów klas skrzypiec i wiolonczeli w Zamościu 2002 rok
  • Monika Sawczuk I miejsce Eliminacje do Ogólnopolskich Przesłuchań Uczniów klas skrzypiec, Zamość 2003 rok
  • Monika Sawczak Wyróżnienie Ogólnopolskie Przesłuchania uczniów klas skrzypiec w Warszawie 2003 rok
  • Kinga Próchniewicz – wyróżnienie w X Regionalnym Przeglądzie Uczniów Klas Skrzypiec i Wiolonczeli Zamość 2005 rok.
  • Anna Sidoruk – laureatka na II Spotkaniach Muzycznych "Skrzypce i ja" Lublin 2005 rok.
  • "Skrzypce i ja" Lublin 2006, Anna Sidoruk – wyróżnienie
  • Anna Sidoruk III miejsce XI Regionalny Przegląd Uczniów Klas skrzypiec i wiolonczeli Zamość 2006
  • Kinga Próchniewicz II miejsce, II Ogólnopolski Konkurs, Skrzypcowy Mistrz Literatury Dziecięcej Oskar Roeding. Warszawa 2006 rok
  • Weronika Karwowska III miejsce na Ogólnopolskim konkursie Skrzypcowym " Janko muzykant" Sochaczew 2007 rok
  • Dominika Szaniawska wyróżnienie w XII Regionalnyn Przeglądzie Uczniów klas skrzypiec i wiolonczeli Zamość 2007 rok
  • Dominika Szaniawska II miejsce w Regionalnym Konkursie Skrzypcowym "Z etiudą za pan brat"
    WIOLONCZELA
  • Alicja Sidoruk - I miejsce w grupie I wiolonczel w XI Regionalnym Przeglądzie Uczniów Klas Skrzypiec i Wiolonczeli Szkół Muzycznych I Stopnia Zamość  2006
  • Izabela Burda - Wyróżnienie w grupie III wiolonczel w XI Regionalnym Przeglądzie Uczniów Klas Skrzypiec i Wiolonczeli Szkół Muzycznych I Stopnia Zamość 2006
  • Sidoruk Alicja - wyróżnienie w XII Regionalnym Przeglądzie Uczniów Klas Skrzypiec i Wiolonczeli Zamość 2007
  • Domańska Dominika - wyróżnienie w XV Regionalnym Przeglądzie uczniów Klas Skrzypiec i Wiolonczeli Zamość 2010
    FORTEPIAN
  • Aleksandra Dragulska I miejsce Regionalny Konkurs Fortepianowy w Radzyniu Podlaskim 1996 rok
  • Dominika Tereszcuk I miejsce i wyróżnienie za największą indywidualność na Regionalnych Przesłuchaniach Uczniów Klas Fortepianu Radzyń Podlaski 1999 rok
  • Dominika Tereszczuk Wyróżnienie Regionalne Przesłuchania do Ogólnopolskiego Konkursu Pianistów 2000 rok
  • Jakub Krupski – III miejsce na Regionalnych Przesłuchaniach Uczniów Klas Fortepianu, Radzyń Podlaski
  • Jakub Krupski – wyróżnienie w IX Regionalnych Przesłuchaniach Uczniów klas Fortepianu Szkół Muzycznych I Stopnia
  • Hubert Mitura I miejsce na IX Regionalnych Przesłuchaniach Uczniów Klas Fortepianu, Radzyń Podlaski 2005 rok
  • Łukasz Buczyński – wyróżnienie w Regionalnych Przesłuchaniach Uczniów Klas Fortepianu, Radzyń Podlaski 2006 rok
  • Anna Misiołek – II miejsce w Regionalnych Przesłuchaniach Uczniów Klas Fortepianu, Radzyń Podlaski2006 rok
  • Anna Misiołek – wyróżnienie w XIV Mazowieckich Przesłuchaniach Chopinowskich w Sochaczewie2006 rok
  • Łukasz Buczyński - wyróżnienie w XIV Mazowieckich Przesłuchaniach Chopinowskich w Sochaczewie 2006 rok
  • Łukasz  Buczyński - II miejsce w XI Regionalnych Przesluchaniach Uczniów  Klas Fortepianu w Radyzniu Podlaskim 2008 rok
  • Kinga Kondraciuk -  wyróżnienie w VI Konkursie "Duettino" Warszawa 2008
  • Katarzyna Glaza - wyróżnienie w VII Konkursie "Duettino"  Warszawa 2009
  • Katarzyna Glaza - wyróżnienie w XIII Kłodzkim Festiwalu Muzycznym 2010
  • Katarzyna Glaza - III miejsce w I Festiwalu Gitarowym w Radzyniu Podlaskim 2010
    FLET
  • Katarzyna Swarcewicz I miejsce na Regionalnych Przesłuchaniach Instrument,.ów Dętych w Biłgoraju 1996 rok
  • Ewa Ligaj III miejsce na Podlaskim Konkursie uczniów zespołów klas instrumentów dętych w Białej Podlaskiej 1997 rok.
  • Jolanta Wasiluk III miejsce na Podlaskim Konkursie uczniów i zespołów klas instrumentów dętych w Białej Podlaskiej 1999 rok
  • Małgorzata Markiewicz wyróżnienie w Podlaskim Konkursie uczniów i zespołów klas instrumentów dętych Biała Podlaska 1999 rok
  • Katarzyna Chwedczuk III miejsce w Podlaskim konkursie uczniów i zespołów klas instrumentów dętych Biała Podlaska 2000 rok
  • Paulina Tomkowicz III miejsce w Podlaskim Konkursie uczniów i zespołów klas instrumentów dętych Biała Podlaska 2000 rok
  • Katarzyna Chwedczuk III miejsce na Warszawskich Spotkaniach Muzycznych Warszawa 2002 rok
  • Paulina Tomkowicz II miejsce w Podlaskim Konkursie uczniów i zespołów klas instrumentów dętych Biała Podlaska 2002 rok
  • Katarzyna Chwedczuk laureatka I grupy Regionalnych Przesłuchań do Ogólnopolskiego Przeglądu Instrumentów Dętych w Częstochowie 2003 rok
  • Ewelina Dmitruk, II miejsce na Podlaskim Konkursie uczniów i zespołów klas instrumentów dętych Biała Podlaska 2004 rok
  • Ewelina Dmitruk, II miejsce na Podlaskim Konkursie uczniów i zespołów klas instrumentów dętych Biała Podlaska 2005 rok
  • Ewelina Dmitruk I miejsce w VII Międzynarodowym konkursie młodych Instrumentalistów Pt. "Krok do Mistrzostwa" Ełk 2006 rok
  • Ewelina Dmitruk II miejsce w IV Jasielskich Spotkaniach Muzycznych im. Stefanii Woytowicz 2006 rok
  • Ewelina Dmitruk II miejsce w IX Podlaskim Konkursie Instrumentów Dętych Biała Podlaska 2006 rok
  • Trio fletowe Ewa Bielecka, Izabela Dziwińska, Izabela Wójcicka  wyróżnienie na konkursie "Mozart i inni"  w Lublinie 2006 rok
  • Trio feletowe Ewa Bielecka, Izabela Dziwińska, Ewelina Dmitruk I miejsce na X Podlaskim Konkursie Instrumentów Dętych w Białej Podlaskiej 2007 rok
  • Trio w sk ąłdzie jak wyżej wyróżnienie na II Makroregionalnych Przesłuchaniach Orkiestr i Zespołó Kameralnych Tomaszów Lubelski 2007 rok
  • Ewelina Dmitru wyóżnienie na konkursie "Duetino" Warszawa 2007 rok
  • Ewelina Dmitruk II miejsce na XI Podlaskim Konkursie Instrumentów Dętych Biała Podlaskaq 2007 rok
  • Ewelina Dmitruk III miejsce w III grupie na VIII Międzynarodowym Konkursie "Krok do mistrzostwa" Ełk 2008
  • Izabela Sikora III miejsce w II grupie na Międzynarodowym Konkursie "Krok do mistrzostwa" Ełk 2008
  • Izabela Sikora II miejsce w II grupie na Podlaskim Konkursie Instrumentów Dętych w Białej Podlaksiej 2010
  • Izabela Sikora II miejsce na IV Makroregionalnym Konkursie Instrumentów Dętych w Tomaszowie Lubelskim 2010
    KLARNET
  • Karol Maluga I miejsce w Podlaskim Konkursie uczniów i zespołów klas instrumentów dętych Biała Podlaska 1998 rok.
  • Michał Robak wyróżnienie w Podlaskim Konkursie uczniów i zespołów klas instrumentów dętych Biała Podlaska 1998 rok
  • Michał Robak I miejsce w Podlaskim Konkursie uczniów i zespołów klas instrumentów dętych Biała Podlaska 1999 rok
  • Wojciech Kobyliński II miejsce w Podlaskim Konkursie uczniów i zespołów klas instrumentów dętych Biała Podlaska 1999 rok
  • Michał Robak II miejsce w Podlaskim Konkursie uczniów i zespołów klas instrumentów dętych Biała Podlaska 2000 rok
  • Wojciech Kobyliński III miejsce w Podlaskim Konkursie uczniów i zespołów klas instrumentów dętych Biała Podlaska 2000 rok
  • Trio Klarnetowe I miejsce w Podlaskim Konkursie uczniów i zespołów klas instrumentów dętych Biała Podlaska 2000 rok
  • Trio Klarnetowe II miejsce na Spotkaniach Muzycznych Instrumentów Dętych Warszawa 2001 rok
  • Michał Robak III miejsce na Spotkaniach Muzycznych Instrumentów Dętych Warszawa 2001 rok
  • V Podlaski Konkurs Instrumentów Dętych Biała Podlaska 2001 rok
  • Kwartet Klarnetowy II miejsce
  • Trio Klarnetowe III miejsce
  • Jacek Dziołak wyróżnienie
  • Trio Klarnetowe wyróżnienie na IV Festiwalu klarnetowym w Piotrkowie Trybunalskim 2001 rok
  • Jacek Dziołak I miejsce na Spotkaniach Muzycznych Instrumentów Dętych Warszawa 2002 rok
  • Kwartet Klarnetowy wyróżnienie na VII Ogólnopolskim Konkursie Zespołów Kameralnych w Zgierzu 2002 rok
  • Jacek Dziołak II Miejsce w Podlaskim Konkursie uczniów i zespołów klas instrumentów dętych Biała Podlaska 2002 rok
  • Kwartet Klarnetowy III miejsce w Podlaskim Konkursie uczniów i zespołów klas instrumentów dętych Biała Podlaska 2002 rok
  • Tomasz Dawidziuk laureat I grupy w Regionalnych Przesłuchaniach do Ogólnopolskiego Przeglądu Instrumentów Dętych w Częstochowie 2003 rok
  • Kwartet Klarnetowy wyróżnienie w konkursie Zespołów Kameralnych Międzyrzec Podlaski 2003 rok
  • Agnieszka Kraciuk wyróżnienie na Spotkaniach Muzycznych Instrumentów Dętych Warszawa 2004 rok
  • Jacek Dziołak I miejsce w Podlaskim Konkursie Instrumentów dętych Biała Podlaska 2004 rok
  • Agnieszka Kraciuk III miejsce w Podlaskim Konkursie Instrumentów Dętych Biała Podlaska 2004 rok
  • Kwartet Klarnetowy laureat I grupy Regionalnego Przesłuchania do Ogólnopolskiego Konkursu Zespołów Kameralnych w Zgierzu 2004 rok
  • Trio klarnetowe - III miejsce w VIII Podlaskim Konkursie Instrumentów Dętych 2005
  • Anna Truba – wyróżnienie na IX Podlaskim Konkursie Instrumentów Dętych Biała Podlaska 2006 rok
  • Magda Indrykson wyróżnienie na IX Podlaskim Konkursie Instrumentów Dętych Biała Podlaska 2006 rok
  • Anastazja Ogurek – wyróżnienie na IX Podlaskim Konkursie Instrumentów Dętych Biała Podlaska 2006 rok
  • Agnieszka Kiełbus – wyróżnienie na VII Spotkaniach Muzycznych Instrumentów Dętych w Warszawie 2006rok
  • Agnieszka Kiełbus – III miejsce w Podlaskim Konkursie Instrumentów Dętych 2007 
  • Tomasz Kondraciuk - I  miejsce w  XI  Podlaskim Konkursie Instrumentów Dętych 2008
  • Trio klarnetowe - wyróżnienie w XI Podlaskim Konkursie Instrumentów Dętych Biała Podlaska 2008
  • Anna Olchowik - II miejsce w XI Podlaskim Konkursie Instrumentów Dętych Biała Podlaska 2008
  • Anna Olchowik - I miejsce w XII Podlaskim Konkursie Instrumentów Dętych Biała Podlaska 2009
  • Renata Mirczewska - II miejsce w XII Podlaskim Konkursie Instrumentów Dętych Biała Podlaska 2009
  • Anna Olchowik - wyróżnienie  w XIII Podlaskim Konkursie Instrumentów Dętych Biała podlaska 2010
  • Renata Mirczewska - I miejsce w XIII Podlaskim Konkursie Instrumentów Dętych Biała Podlaska 2010
  • Renata Mirczewska - I miejsce w IV Makroregionalnym Konkursie Instrumentów Dętych Tomaszów Lub. 2010
    SAKSOFON
  • Konrad Zdunek, IV miejsce na Ogólnopolskim konkursie Młodego Muzyka w Szczecinku 1994 rok
  • Ariel Lichaczewski, III miejsce na Regionalnych Przesłuchaniach Instrumentów Dętych w Biłgoraju, 1995 rok
  • Ariel Lichaczewski, I miejsce na Podlaskim Konkursie Uczniów i Zespołów klas instrumentów dętych, 1997 rok
  • Filip Robak, II miejsce na Podlaskim Konkursie Uczniów i Zespołów klas instrumentów dętych, 1997 rok
  • Kwartet Saksofonowy, I miejsce na Podlaskim Konkursie Uczniów i Zespołów klas instrumentów dętych, 1997 rok
  • Marcin Domagałą, III miejsce na Podlaskim Konkursie Uczniów i Zespołów klas instrumentów dętych, 1998 rok
  • Kwartet Saksofonowy, II miejsce na Podlaskim Konkursie Uczniów i Zespołów klas instrumentów dętych, 1999 rok
  • Marcin Domagałą, III miejsce na Podlaskim Konkursie Uczniów i Zespołów klas instrumentów dętych, 1999 rok
  • Kwartet Saksofonowy, III miejsce na Podlaskim Konkursie Uczniów i Zespołów klas instrumentów dętych, 2000 rok
  • Łukasz Juźko, III miejsce na Warszawskich spotkaniach Instrumentów Dętych, 2001 rok
  • Łukasz Juźko, III miejsce, na Podlaskim Konkursie Uczniów i Zespołów klas instrumentów dętych, 2001 rok
  • Edyta Białach, wyróżnienie na Podlaskim Konkursie Uczniów i Zespołów klas instrumentów dętych, 2002 rok
  • Grzegorz Torba, wyróżnienie na Podlaskim Konkursie Uczniów i Zespołów klas instrumentów dętych, 2002 rok
  • Kwartet Saksofonowy, wyróżnienie na Spotkaniach Zespołów kameralnych w Międzyrzecu Podlaskim, 2003 rok
  • Edyta Białach, Laureatka I grupy Makroregionalnych Przesłuchań do Ogólnopolskiego Przeglądu Instrumentów Dętych w Częstochowie, 2003 rok
  • Grzegorz Makowski, Laureat I grupy Makroregionalnych Przesłuchań do Ogólnopolskiego Przeglądu Instrumentów Dętych w Częstochowie, 2003 rok
  • Łukasz Juźko, Laureat I grupy Makroregionalnych Przesłuchań do Ogólnopolskiego Przeglądu Instrumentów Dętych w Częstochowie, 2003 rok
  • Grzegorz Makowski, III miejsce na Ogólnopolskich Przesłuchaniach Instrumentów Dętych w Częstochowie, 2003 rok
  • Kwartet Saksofonowy, III miejsce na Ogólnopolskich Przesłuchaniach Zespołów Kameralnych w Zgierzu, 2004 rok
  • Kwartet Saksofonowy, II miejsce na VIII Podlaskim Konkursie Instrumentów Dętych Biała Podlaska 2005 rok
  • Kwartet Saksofonowy, wyróżnienie na II Międzyrzeckich Spotkaniach Zespołów kameralnych Międzyrzec Podlaski 2006 rok
  • Andrzej Puczko – III miejsce na IX Podlaskim Konkursie Instrumentów Dętych Biała Podlaska 2006 rok
    FAGOT
  • Jacek Lewkowicz – wyróżnienie na IX Podlaskim Konkursie Instrumentów Dętych Biała Podlaska 2006 rok
    TRĄBKA
  • Adam Adamczuk, II miejsce na Podlaskim Konkursie Uczniów i Zespołów klas instrumentów dętych, Biała Podlaska, 1999 rok
  • Paweł Zadrożniak, III miejsce na Warszawskich Spotkaniach Instrumentów Dętych, Warszawa 2002 rok
  • Paweł Zadrożniak, Laureat I grupy Makroregionalnych Przesłuchań do Ogólnopolskiego Przeglądu Instrumentów Dętych w Częstochowie, 2003 rok
  • Paweł Zadrożniak, Laureat I grupy na Ogólnopolskich Przesłuchaniach Instrumentów Dętych w Częstochowie, 2003 rok
  • Jan krasoczko – II miejsce na VIII Podlaskim Konkursie Instrumentów Dętych Biała Podlaska 2005 rok
  • Michał Wadowski – III miejsce na IX Podlaskim Konkursie Instrumentów Dętych Biała Podlaska 2006 rok
  • Jan Krasoczko III miejsce na IX Podlaskim Konkursie Instrumentów Dętych Biała Podlaska 2006 rok
  • Konrad Krzemiński - wyróżnienie na VIII Spotkaniach Instrumentów Dętych Warszawa 2008 rok
  • Przemysław Rogoźnicki - II miejsce na III Makroregionalnym Konkursie Uczniów Klas Instrumentów Dętych w Tomaszowie Lubelskim 2008 rok
  • Dominik Pietruczuk - II miesjce na XIII Podlaskim Konkursie Instrumentów Dętych w Białej Podlaskiej 2010 rok
  • Dominik Pietruczuk - I miesjce na XIV Podlaskim Konkursie Instrumentów Dętych w Białej Podlaskiej 2011 rok
    PUZON
  • Ewa Harasimiuk, wyróżnienie na Warszawskich Spotkaniach Instrumentów Dętych, Warszawa, 2002 rok
  • Ewa Harasimiuk, Laureatka I grupy Makroregionalnych Przesłuchań do Ogólnopolskiego Przeglądu Instrumentów Dętych w Częstochowie, 2003 rok
  • Ewa Harasimiuk I miejsce na VII Podlaskim Konkursie Instrumentów Dętych Biała Podlaska 2004 rok
  • Ewa Harasimiuk I miejsce na VI Spotkania Muzyczne Instrumentów Dętych, Warszawa 2004 rok
  • Kamil Kuźmiuk – III miejsce na VIII Podlaskim Konkursie Instrumentów Dętych Biała Podlaska 2005 rok
  • Paweł Roszkowski – wyróżnienie na VIII Podlaskim Konkursie Instrumentów Dętych Biała Podlaska 2005 rok
  • Kwintet blaszany – wyróżnienie na VIII Podlaskim Konkursie Instrumentów Dętych Biała Podlaska 2005 rok
  • Karol Jasłowski – II miejsce VII Spotkania Muzyczne Instrumentów Dętych, Warszawa 2006 rok
  • Kwintet blaszany – wyróżnienie na II Międzyrzeckich Spotkaniach Zespołów kameralnych Międzyrzec Podlaski 2006 rok
  • Karol Jasłowski II miejsce na IX Podlaskim Konkursie Instrumentów Dętych Biała Podlaska 2006 rok
  • Tomasz Białach III miejsce na IX Podlaskim Konkursie Instrumentów Dętych Biała Podlaska 2006 rok
  • Karol Jasłowski - I miejsce na X Podlaskim Konkursie Instrumentów Dętych Biała Podlaska 2007 rok
  • Karol Przemski - wyróżnienie na XII Podlaskim Konkursie Instrumentów Dętych Biała Podlaska 2009 rok
  • Karol Przemski - I miejsce na XIII Podlaskim Konkursie Instrumentów Dętych Biała Podlaska 2010 rok
  • Karol Przemski - III miejsce na XIV Podlaskim Konkursie Instrumentów Dętych Biała Podlaska 2011 rok
  • Piotr Borkowski - wyróżnienie na XIV Podlaskim Konkursie Instrumentów Dętych Biała Podlaska 2011 rok
    GITARA
  • Paweł Radyno, wyróżnienie na Regionalnych Przesłuchaniach do Ogólnopolskiego Konkursu Gitarowego, Krasnystaw 2003 rok
  • Duet Gitarowy, wyróżnienie na Spotkaniach Zespołów Kameralnych w Międzyrzecu Podlaskim, 2003 rok
  • Michał Wiszniewski, II miejsce na Regionalnych Przesłuchaniach Klas Gitary, Chełm 2005 rok
  • Najwyższa punktacja zespołu gitarowego - Makroregionalne Przesłuchania Uczniów Szkół Muzycznych, Lublin 2006 rok VII Międzynarodowy Konkurs Młodych Instrumentalistów – "Krok do mistrzostwa" Ełk 2006 rok W. Chomicz – I nagroda Duet gitarowy K. Suwał i S. Suwała – II nagroda , A. Dudkiewicz II miejsce
  • I Ogólnopolski Konkurs Gitarowy w Lublinie 2006, Wojciech Chomicz, nagroda specjalna
  • "Duetino" Warszawa, 2006 rok, W. Chomicz – A. Perzyna – wyróżnienie K. Suwała – S. Suwała – wyróżnienie
  • Konkurs Gitarowy Szczebrzeszynie 2007 rok S. Suwała I miejsce, K. Suwała II miejsce, A. Dudkiewicz I miejsce
  • Wiosenny Konkurs Gitarowy w Lublinie 2006 rok W. Chomicz II miejsce
    TEORIA
  • Warszawski Konkurs Kształcenia Słuchu, Warszawa 2006, wyróżnienie Kacper
  • Międzyszkolny Konkurs z Kształcenia słuchu, Chełm 2007 I miejsce T. Szczygielski
    AKORDEON
  • Michał Tymoszuk
  • wyróżnienie na XIV Regionalnym Przeglądzie Akordeonowym w Lublinie, 2004 rok
    Orkiestra
  • I miejsce na I makroregionalnym Konkursie Orkiestr Dętych i Big-Bandów Szkół Muzycznych I i II stopnia, Tomaszów Lubelski 2005 rok
  • III miejsce na II makroregionalnym Konkursie Orkiestr Dętych i Big-Bandów Szkół Muzycznych I i II stopnia, Tomaszów Lubelski 2007 rok
  • III miejsce na II makroregionalnym Konkursie Orkiestr Dętych i Big-Bandów Szkół Muzycznych I i II stopnia, Tomaszów Lubelski 2011 rok
  •  
  • Rok szkony 2012/2013
  • Katarzyna Glaza Natalia Glaza II miejsce na konkursie "DUETINO" w Warszawie. Nauczyciele Urszula Staszewska i Zbigniew Szewczuk
  • Natalia Glaza i Julia Połynko III miejsce na konkursie "DUETINO'  w Warszawie. Nauczyciel Zbigniew Szewczuk
  • Maciej Panasiuk zajął II miejsce w Regionalnym Przeglądzie Instrumentów Dętych w Biłgoraju. Nauczyciel Radosław Żyła
  • Jakub Wysokiński zajął II miejsce w grupie I saksofonu  Podczas XVI Festiwalu Instrumentów Dętych w Białej Podlaskiej. Nauczyciel Waldemar Robak
  • Paweł Wiedeńczyk zajął III miejsce w grupie I saksofonu podczas XVI Festiwalu Instrumentów Dętych w Białej Podlasakiej. Nauczyciel Waldemar Robak
  • Maciej Panasiuk zajął II miejsce w grupie II saksofonu podczas XVI Podlaskiego Festiwalu Insytumentów Detych w Białej Podlaskiej. Nauczyciel Radosław Żyła
  • Adrian Borkowski III miejscer w grupie III saksofonu podczas XVI Festiwalu Instrumentów Dętych w Białej Podlaskiej. Nauczyciel Radosław Żyła
  • Joanna Kuzko została wyróżniona w I grupie klarnetów podczas XVI Festiwalu Instrumentów Dętych w Białej Podlaskiej. Nauczyciel Michał Robak
  • Dominik Piertruczuk został wyróżniony w grupie II trąbek podczas XVI Festiwalu Instrumewntów Dętych w Białej Podlaskiej. Nauczyciel Piotr Kalisz
  • Piotr Borkowski został wyrózniony w grupie III puzonu podczas XVI Festiwalu Instrumentów Dętych w Białej Podlaksiej. Nuaczyciel Piotr Kalisz
  • Podczas XVI Festiwalu Instrumentów Dętych w Białej Podlaskiej kwartet saksofonowy prowadzony przez Radoisława Żyłę zdobył I miejsce.
  • Weronika Hayeshi z kalsy fortepianu Urszuli Staszewskiej zakwalifikowała się do etapu ogólnoplskiego przesłuchań CEA.
  • Adam Dudek, uczeń Zbigniwa Czuryły został laureatem II miejsca w XXIII Regionalnym Przeglądzie Akordeonowym w Lublinie.
  • Jan Domański z klasy skrzypiec Mariana Andruchiwa zdobył III miejsce w VI Ogólnopolskim Konkursie Skrzypcowym Oskara Riedinga w Warszawie.

Odwiedzin: 72686
Start : Aktualności : Historia : Galeria : Absolwenci : Nauczyciele : Sukcesy : Kontakt
Projekt i wykonanie Orange Computers