Aktualności

  • Koncert w Radzyńskim Ośrodku Kultury

    Zapraszamy do Radzyńskiego Osrodka Kultury na następny koncert w ramach obchodów 70 lecia naszej Szkoły.

  • Koncert absolwentów ZSM I i II stopnia z okazji XXII Festiwalu Instrumentów Dętych

    Małgorzata Okułowicz – Żyła i Radosław Żyła

    Michał Robak i Wojciech Pyrć

    Jacek Dziołak i Mateusz Stankiewicz

    Michał Robak

    Violeta Druliak i Piotr Borkowski

  • Ogłoszenie

    Od dnia  18.04.2019 r.  do  23.04.2019 r.  w ZSM  I i II stopnia w Białej Podlaskiej trwa Wiosenna Przerwa Świąteczna z tej okazji Dyrektor, Nauczyciele i Pracownicy szkoły życzą bezpiecznego i radosnego wypoczynku!

  • Wyniki XXII Festiwalu Instrumentów Dętych

    Gratulujemy laureatom
    XXII Festiwalu Instrumentów Dętych
    11-13. 04. 2019 r. w Białej Podlaskiej

     

    I Grupa Flet

    I miejsce            –          Marianna Szlendak           ZPOSM Warszawa            –              Marzena Niciewicz

    II miejsce           –          Łucja Krukowska  SM Siemiatycze                –              Magdalena Lisiewicz

    II miejsce           –          Daniel Walisiewicz   PSM Suwałki                –              Agnieszka Perkowska

    II miejsce           –          Zofia Mroziuk         ZPOSM Warszawa                         –              Małgorzata Borzym

    II miejsce           –          Hiacynta Wiszniewska   ZPOSM Warszawa –              Małgorzata Borzym

    III miejsce          –          Maria Kietlińska  PSM Białystok                   –              Agnieszka Perkowska

    Wyróżnienie   –            Marcin Wolny       PSM Łuków                                     –              Małgorzata Hawryluk     

    Wyróżnienie        –   Olga Bielucy             PSM Suwałki                                     –              Agnieszka Perkowska

    Wyróżnienie        –    Maja Tydelska  OSM Pisz                                   –    Isabel Gonzalez-Szymczyk

    Wyróżnienie        –    Alicja Soszyńska  ZSM Siedlce                           –              Edyta Rzążewska

    Wyróżnienie        –           Lidia Grześ        PSM Olecko                       –              Wojciech Borowik

    Wyróżnienie        –    Amelia Masiak  ZSM Siedlce               –              Magdalena Lisiewicz

    Wyróżnienie        –    Maja Giwer             PSM Białystok                   –              Agnieszka Perkowska

    Wyróżnienie   –            Aleksandra Daria Kruszewska MSA Mińsk Mazowiecki – Beata Kierzkowska

    II Grupa Flet

    III miejsce                    –   Anna Karwowska         OSM Pisz             –              Isabel Gonzalez-Szymczyk

    Wyróżnienie        –    Matylda Jórzak  OSM Pisz                   –              Grażyna Grabowska

    Wyróżnienie        –           Michał Lempek   PSM Łosice        –              Małgorzata Hawryluk

    Wyróżnienie        –           Zofia Sudewicz  ZSM Biała Podlaska          –              Renata Kaczyńska

    Wyróżnienie        –    Angelika Ziomek  SM Międzyrzec Podlaski  –           Paulina Zielińska

    III Grupa Flet

    II miejsce                      –   Pola Rzążewska  ZPSM Warszawa           –              Anna Błaszczyk

    II miejsce                      –    Marcel Konopka           ZPSM Warszawa       –                       Grażyna Zbijowska     

    Wyróżnienie –   Emilia Wasil  PSM Stalowa Wola                            –              Bogdan Płóciennik

    Wyróżnienie –     Dominika Czausz         PSM Zamość                      –              Katarzyna Kuchta

    Wyróżnienie –     Julia Maria Hawryluk  ZSM Siedlce         –   Wioletta Skup

    I Grupa Saksofon

    I miejsce                       –        An Son Nguyen         PSM Warszawa   –              Marcin Odyniec

    II miejsce       –         Wiktor Wereski         SM Kraśnik                       –              Maksymilian Młynek

    III miejsce       –       Kamila Grynczel           SSM Sokółka     –              Wojciech Ślusarski

    Wyróżnienie –        Marek Jankiewicz  PSM Łomża                           –              Urszula Gosk

    Wyróżnienie –        Gabriela Miazga        PSM Puławy                      –              Ariel Lichaczewski        

    II Grupa Saksofon

    I miejsce          –        Dominik Czeczko   ZSM Biała Podlaska              –   Radosław Żyła

    III Grupa Saksofon

    I miejsce                       –     Kacper Puczko  OSM Warszawa – Paweł Gusnar, Alicja Wołyńczyk

    I miejsce                       –     Oskar Rzążewski ZPSM Warszawa -Paweł Gusnar, Alicja Wołyńczyk

    I miejsce                       –    Mateusz Warzecha OSM Warszawa-Paweł Gusnar, Alicja Wołyńczyk

    II miejsce       –              Natalia Dalmata  SM Lublin                           –              Andrzej Kapłon

    II miejsce       –              Mateusz Średniawa          ZPSM Gorlice      –              Krzysztof Bagnicki

    III miejsce                     –              Piotr Makoś  ZPSM Gorlice                            –              Krzysztof Bagnicki          

    I Grupa Klarnety

    III miejsce      –              Agata Rudzińska  PSM Suwałki      –    Mieczysław Michniewicz

    Wyróżnienie  –             Antonina Krysa  SM Lublin                             –              Krzysztof Rogowski

    Wyróżnienie  –             Filip Putko  SM Siemiatycze                          –              Henryk Marszałek

     

    II Grupa Klarnety

    I miejsce                       –              Zuzanna Podolec  PSM Łosice        –              Elżbieta Robak

    II miejsce                   – Oliwia Dąbkowska  OSM Pisz         –              Florentyna Chudoba  

    Wyróżnienie                –              Kinga Kaczor        PSM Mielec                        –              Piotr Wyzga 

    Wyróżnienie  –             Anna Filipkowska  ZPSM Ełk                          –              Marcin Łukawski

    Wyróżnienie  –             Jakub Puchlik      PSM Augustów  –              Krzysztof Drzemicki

    III Grupa Klarnety

    I miejsce                       –              Adrian Palmowski  OSM Warszawa  –      Krzysztof Zbijowski

    I miejsce                       –              Maria Kazik         ZPSM Warszawa –              Krzysztof Zbijowski

    III miejsce                      –             Szymon Drzymała  PSM Mielec     –              Piotr Wyzga

    III miejsce                    –              Wiktor Wysocki  OSM Warszawa  –              Krzysztof Zbijowski

      II Grupa Obój

    I miejsce                       –              Alicja Gawron     PSM Mielec                       –              Andrzej Łukaszek

    Wyróżnienie –              Maja Osewska  PSM Suwałki         –              Mirella Trojanowska

      III Grupa Obój

    I miejsce                       –              Magdalena Kuczyńska  PSM Suwałki           -Mirella Trojanowska

    I miejsce                       –              Maria Teresa Borek          ZPSAM Kielce      –              Andrzej Łukaszek

    II miejsce                      –              Raimundas Venslauskas  PSM Suwałki        –  Mirella Trojanowska

    II Grupa Fagot

    Wyróżnienie –              Ewa Wojtanis      PSM Suwałki      –              Bogumiła Salamon

    III Grupa Fagoty

    III miejsce                        –           Anżelika Marchwińska  ZPOSM Warszawa –  Grzegorz Dąbrowski

    wyróżnienie                   –            Karolina Piotrowska         PSM Warszawa   –              Artur Kasperek

     I Grupa Trąbka

    I miejsce                –    Mikołaj Seń   ZPSM Warszawa              –     Renata Grzebalska-Woźnica

    III miejsce         –     Gabriel Piertaszkiewicz  PSM Suwałki  –     Paweł Misiukiewicz

    Wyróżnienie    –      Jan Sawicki  PSM Suwałki                          –     Paweł Misiukiewicz

    Wyróżnienie   –      Jan Gastołek  ZSM Siedlce                          –     Antoni Cegiełkowski

    Wyróżnienie   –     Dominik Puchlik   PSM Augustów             –     Bodgan Chorosiński

    II Grupa Trąbka

      Wyróżnienie  –     Aleksandra Maksymowicz   ZSM Siedlce     –  Antoni Cegiełkowski 

    III Grupa Trąbki

    I miejsce     –           Bartłomiej Kiecana PSM Zamość   –   Janusz Kiecana 

    II miejsce   –            Szymon Powęska PSM Zamość    –     Janusz Kiecana 

    II miejsce             –      Karol Jahn   ZPSM  Warszawa            –   Renata Grzebalska-Woźnica

    III miejsce           –       Antoni Strahl  ZPSM Warszawa        –  Renata Grzebalska-Woźnica

    III miejsce           –      Bartłomiej Sobecki  ZSM Siedlce    –  Antoni Cegiełkowski 

    Wyróżnienie   – Andrzej Velasco Dobkowski  ZPSM Warszawa  – Renata Grzebalska-Woźnica

    Wyróżnienie     –     Karol Kaca  ZSM Radom                        –     Marcin Buliński

    Wyróżnienie     –    Jakub Dąbrowski ZSM Radom          –     Marcin Buliński

    Wyróżnienie     –     Wojciech Pudełko PSM   Zamość      –     Janusz Kiecana

    II Grupa Puzon

    III  miejsce              –  Małgorzata Kalbarczyk  PSM Płock      –  Tomasz Kacprzak

    Wyróżnienie          –   Tomasz Niedziółka   PSM Łuków          –  Jarosław Bacewicz

    III Grupa Puzon

    Wyróżnienie      –    Hubert Świątkowski  PSM Żyrardów   –  Małgorzata Herrera-Szydłowska

    II Grupa Róg

    II miejsce       – Mikołaj Krysiak  MSM  Gostynin       –   Andrzej Sumliński           

    III Grupa  Róg

    III miejsce                   –     Szymon Karol Sejdak    SSM Skierniewice   –  Zbigniew Monkiewicz

    III miejsce                   –    Tomasz Zubrycki   PSM  Suwałki          –   Aleksander Staryniec

    Wyróżnienie           –     Emilian Spychalski  PSM Olsztyn        –    Józef Morusiewicz

     

    III Grupa Tuba

    I miejsce                       –  Jakub Antonkiewicz  ZPSM Kielce             –  Krzysztof Gajda

    II miejsce                    –   Michał Słojewski    SSM Skierniewice     –  Mateusz Sejdak

    III miejsce               –    Jakub Sieczka  ZSM Radom             Marcin Buliński

    I Kategoria Zespoły

    I  miejsce                      –   Duet Fletowy w kładzie:   Julia Waszczuk, Jadwiga Mitura

                                            ZSM Siedlce       Nauczyciel Wioletta Skup

    Wyróżnienie          –   Kwartet Dęty w składzie:    Zuzanna Podolec,  Alicja Sawczuk,

                                         Bartłomiej Baj,   Mateusz Miłkowski     PSM Łosice

    – nauczyciel Waldemar Kamola

    II Kategoria Zespoły

    I miejsce    – Kwartet Saksofonowy w składzie:   Oskar Rzążewski, Mateusz Warzecha,                Karol   Mastalerz,  Kacper Puczko         OSM Warszawa    –   nauczyciel Alicja Wołyńczyk

    II miejsce       – Trio Trąbkowe w składzie:       Bartłomiej Kiecana, Wojciech Pudełko,             Szymon Powęska            PSM Zamość       – nauczyciel  Janusz Kiecana

           III miejsce                  –  Kwartet Saksofonowy w składzie:   Aleksandra Komoszka,                                     Michał     Dawidiuk, Dominik Czeczko, Damian Pyżuk        ZSM Biała Podlaska                                    – nauczyciel Radosław Żyła

    Wyróżnienie   –  Duet Fletowy  w składzie:         Julia Maria Hawryluk,    Kuba Jastrzębski

    ZSM Siedlce    – nauczyciel  Wioletta Skup

    Grand Prix  – Kacper Puczko  OSM Warszawa

                            nauczyciel Paweł Gusnar, Alicja Wołyńczyk