Aktualności

  • Nowy rok szkolny

    Szanowni Państwo, rozpoczynamy naukę w nowym roku szkolnym w systemie stacjonarnym. Żeby sprostać wymaganiom epidemiologicznym i zadbać o nasze zdrowie postanowiliśmy:

    1. Rozpoczęcie roku szkolnego 1 września tylko klasy pierwsze w wyznaczonych godzinach.
    2. Pozostali uczniowie: zajęcia indywidualne ustalacie z nauczycielem, godziny zajęć zbiorowych na stronie szkoły oraz fb.
    3. W szatni i na korytarzach nosimy maseczki w klasach nie.
    4. Wszyscy dezynfekujemy ręce po wejściu do szkoły. Przed lekcją i po lekcji również.
    5. W czasie przerw klasy będą wietrzone, ławki przecierane.
    6. Plan zajęć grupowych został tak ustalony by uniknąć dużej rotacji uczniów.
    7. Rodzice nie mogą przebywać na terenie szkoły z wyjątkiem wypadków szczególnych.
    8. Do szkoły przychodzimy zdrowi, bez kataru , kaszlu i podwyższonej temperatury. W przypadku podejrzenia jakiejkolwiek infekcji uczeń zostanie odesłany do domu.

    Liczę, że sprostamy wszystkim przeciwnościom i pozostaniemy w nauczaniu stacjonarnym.

  • OGŁOSZENIE

    Rozpoczęcie roku szkolnego w Zespole Szkół Muzycznych I i II stopnia im. Fryderyka Chopina w Białej Podlaskiej dnia 01 września 2020 r. ( wtorek)

    – klasa I C6  godz. 16.00

    – klasa I C4  i klasa I 2 stopnia godz. 16.30

    Uczniowie z pozostałych klas kontaktują się ze swoimi nauczycielami.

  • Listy przyjętych do szkół I i II stopnia

    Lista uczniów przyjętych do PSM I stopnia
    Cykl sześcioletni (C6)
    1. Bednarska Natalia-fortepian
    2. Demczuk Piotr – fortepian
    3. Dorosz Miła Jolanta – skrzypce
    4. Gromisz Anna – fortepian
    5. Hryniewicz Urszula – fortepian
    6. Kozak Sara – fortepian – skrzypce
    7. Kozioł Zofia – fortepian
    8. Kuligowski Gabriel – perkusja
    9. Łukaszuk Róża – flet
    10. Majewski Jakub – fortepian
    11. Olesiejuk Iga Maria – fortepian
    12. Yatsenko Ksenta – skrzypce
    13. Durlej Kalina Małgorzata – skrzypce
    14. Nitek Małgorzata – flet
    15. Petruk Seweryn – fortepian
    16. Sweklej Nikola Anna – skrzypce
    17. Urbańska Matylda – klarnet
    18. Żyła Antonina Weronika – fortepian
    19. Żyła Michał Seweryn – fortepian

    Lista uczniów przyjętych PSM I stopnia
    Cykl czteroletni (C4)

    1. Głuchowski Piotr – klarnet `
    2. Kozłowski Jan – perkusja
    3. Moroz Wiktor – perkusja
    4. Rola Piotr – gitara
    5. Romaniuk Gabriela – gitara
    6. Szewczuk Agata – wiolonczela
    7. Taruc Kacper Andrzej – akordeon
    8. Trochimiuk Jan – trąbka

    Lista uczniów przyjętych do PSM II stopnia

    1. Dawidiuk Maciej – trąbka
    2. Głuchowska Julia – flet
    3. Kamińska Wiktoria Nikola – fortepian
    4. Krupa Stanisław – akordeon
    5. Łukaszuk Marceli – fortepian
    6. Magier Wojciech Jan – fortepian
    7. Matczuk Gabriel – perkusja
    8. Miłosz Julia – fortepian
    9. Miłosz Lena – fortepian
    10. Mirońska Paulina – flet
    11. Semeniuk Marcel – akordeon
    12. Tarasiuk Olga – fortepian

  • Listy na egzaminy

     

    Lista kandydatów do ZSM I stopnia

    Cykl sześcioletni (C6)

    22 czerwca 2020 r.

    Sala 16

     Godz. 16.00

    1. Arseniuk Gabriela
    2. Bebkiewicz Katarzyna
    3. Bednarska Natalia
    4. Demczuk Piotr
    5. Dorosz Miła Jolanta
    6. Dudek Kalina
    7. Hryniewicz Urszula
    8. Kozak Sara
    9. Kozioł Zofia
    10. Kuligowski Gabriel
    11. Łukaszuk Róża
    12. Olesiejuk Iga Maria
    13. Wnuk Sebastian
    14. Yatsenko Ksenta

    Sala 18

    Godz. 16.00

    1. Durlej Kalina Małgorzata
    2. Golec Jędrzej
    3. Gromisz  Anna Halina
    4. Majewski Jakub
    5. Nitek Małgorzata
    6. Petruk Seweryn
    7. Pytka Wiktor
    8. Romaniuk Lena Maria
    9. Stańko Paweł Janusz
    10. Sweklej Nikola Anna
    11. Ułasiuk Lilla
    12. Urbańska Matylda
    13. Żyła Antonina Weronika
    14. Żyła Michał Seweryn

    Lista kandydatów do ZSM I stopnia

     Cykl czteroletni (C4) 

    22 czerwca 2020 r.

    Sala 20

     

    Godz. 16.00

    1. Flaga Oliwia
    2. Głuchowski Piotr
    3. Kozłowski Jan
    4. Moroz Wiktor
    5. Pajnowski Janusz Grzegorz
    6. Rola Piotr
    7. Romaniuk Gabriela
    8. Szewczuk Agata
    9. Taruc Kacper Andrzej
    10. Trejda Karol
    11. Trochimiuk Jan
    12. Urbańska Roksana Anna
    13. Żuk Michalina

     

    Cykl sześcioletni (C6) –     klasa VI

    1. Kołodyńska Sara Marzena – gitara

    Lista kandydatów do ZSM II stopnia

    23 czerwca 2020 r.

    sala nr 18

     

    godz. 17.30

     

    1. Buczyło Miłosz Michał           –  fortepian
    2. Dawidiuk Maciej                     –   trąbka
    3. Głuchowska Julia –   flet
    4. Gorecki Dominik Józef           –   trąbka
    5. Kamińska Wiktoria Nikola     –   fortepian
    6. Krupa Stanisław                      –   akordeon
    7. Łukaszuk Marceli –   fortepian
    8. Magier Wojciech Jan             –   fortepian
    9. Matczuk Gabriel                      –   perkusja
    10. Miłosz Julia – fortepian
    11. Miłosz Lena – fortepian
    12. Mirońska Paulina – flet
    13. Nowicka Julia – flet
    14. Semeniuk Marcel – akordeon
    15. Tarasiuk Olga – fortepian